HOME PAGE
O FIRMĚ
SLUŽBY
REFERENCE
CENÍK
POPTÁVKA
KOREKTURY
KONTAKT

SLUŽBY
Tvorba www stránek = WEBDESIGN -
to je pojem, který zahrnuje grafický návrh a pojetí stránky, které vyhovuje vašim potřebám a požadavkům.


Můžete mít stránku jednoduchou, pouze se základními informacemi, nebo stránku složitější např. s flashovou animací, elektronickým obchodem, či ukázkami videa, hudby, zvuku apod. "Nic není nemožné", vzhledem k tomu, že tvorba webových prezentací je pouze programování.

Nechte se inspirovat stránkami, které jsme již vytvořili (je jich cca 1200 pro nejrůznější firmy a typy podnikání). Začali jsme s tím už v devadesátých letech a úspěšně v tom pokračujeme dodnes...

Stránky, které navrhujeme my, jsou elegantní, srozumitelné a již od začátku naprogramované tak, že je můžete používat bez velkých změn celé roky. Navrhujeme kompletní koncepce firemních webů, kde je obsažena jak stránka s Aktualitami, které si sami spravujete, tak redakční systém pro psaní článků, e-shop i facebooková prezentace.Snažíme se vytvářet stránky tak, aby se korektně zobrazovaly ve většině užívaných prohlížečích a systémech, na čemž si mnozí z našich konkurentů nedá moc záležet, proto významnou část naší práce představuje předělávání méně úspěšných projektů nebo chybně naprogramovaných stránek.

Návrhy firemního loga - v případě, že s podnikáním teprve začínáte, nebo jste jěště nestihli vyrobit svoje firemní logo, které je vlastně reprezentativním vizuálním nositelem informací o firmě, pomůžeme vám i s jeho návrhem.

Logo je obvykle nejhodnotnější věcí v každé firmě, je součástí firemní image a budování povědomí o společnosti.
Webhosting, pronájem prostoru na serveru - kvalitní a spolehlivé webhostingové služby, s dostatečným prostorem na serveru pro všechny vaše aktivity. Firemní e-maily jsou součástí námi poskytovaného webhostingu.
Webmarketing, internetový marketing, SEO poradenství - možnosti zveřejnění stránek jsou v podstatě neomezené a díky tomu můžete přímo úměrně zvyšovat návštěvnost svých stránek.

Není problém dosáhnout desetinásobného zvýšení návštěvnosti stránky. Základem je výběr z cca 30 klíčových slov, které budou zavedeny i přímo do html kódu stránky a pak do příslušných portálů a to jak u nás, tak v zahraničí.

Zavést stránku do vyhledávačů je jedním z nejdůležitějších momentů po vytvoření stránky. Pomůžeme vám zvolit si tzv. keywords-klíčová slova, podle kterých vás lidé mohou najít. Sami si můžete vybrat, kterou pozici chcete dosáhnout. Správně provedený webmarketing vám přinese nejenom zvýšení návštěvnosti webu, ale i konkrétní klienty se zájmem o vaše zboží.